KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 15328028
nr 1532 8028
Maria Larkman
(f. 1964)
Blandteknik / collage, Maria Larkman (f. 1964), Signerad, daterad 2004, Dans, oramad, 38x46 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:34:13
2/4 22:35:54
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)